речення з словом конве р

речення з словом конве р

СКЛАДАННЯ РЕЧЕНЬ З ОДНОРІДНИМИ ЧЛЕНАМИ, Плани ...

Як називаються слова, що пов'язані з однорідними членами речення за .... іменників чоловічого роду з основою на – р в орудному відмінку однини. (Вправи ... потрібні слова і словосполучення, правильно писати адресу на конверті; ...

Урок га тему "Головні слова в реченні", 3 клас - На Урок

формування поняття «головні слова в реченні», вміння знаходити їх у реченні;закріплення знання про ... У-уважними; Р-розумними; О-охайними; К-кмітливими .... Розкрийте конверти,закресліть однакові букви і прочитайте слова.

Фінанси в системі економічних відносин

нагромадження, с.р. необхідний ... Скажіть, як відрізняються слова розподіл і перерозподіл за значенням ... З виділеними словами складіть речення.

Про внесення змін до деяких наказів Міністерства освіти і науки ...

29 груд. 2015 ... 19 січня 2016 р. ... у першому реченні слова «(із зазначенням рівнів складності)» замінити словами «(із зазначенням за потреби рівнів ...

Веселкові речення-15 | Народний Оглядач

16 груд. 2015 ... Давайте кожне перше речення оцінимо в 10, друге – в 5, а третє в 3 бали. .... О 17=05 16.12.15 р. підредагував цю статтю, сховавши імена ... 3 - 11.2 "Чутливо Оберігаючи Жаркі Зірки Божого Слова – Формуємо"!

Мова ділових паперів - Кацавець Г.М.-6. Пароніми в діловому ...

б) після р у деяких словах: ряд, рясно, буря, крюк, гарячий;. в) після ... Складіть 10 речень з поданими словами (на вибір): .... Адреса - напис на конверті, бандеролі, поштовому переказі, місце проживання чи перебування особи або ...

українська мова - Житомирський державний університет імені ...

24 лютого 2006 р.) ..... Складіть з кожним словом по два речення, з яких було б видно, що слова швидка, .... У конверті було повідомлення для абонеме-.

іменник як частина мови6 клас - SlideShare

30 чер. 2017 ... Записати під диктовку вчителя речення. Усно пояснити лексичне значення останнього слова. ... мультимедійна презентація, граматичний тренажер конверти з різнокольоровими ... Надбання – с.р., одн., Н.в., ІІ в.

Як писати цікаві статті. Загальні принципи (Лекція) | Тексти для ...

23 вер. 2014 ... Потім викидайте зайві речення, потім словосполучення, потім зайві слова. Лише за рахунок зайвих слів можна скоротити текст на ці ...

РІДНА МОВА

України «Про авторське право і суміжні права» від 23.12.1993 р. (зі зміна ми від 11.07.2001 р.). ..... ознак набирають слова кожної групи у складі речення III. Чи можна визначити ...... й квіти на конверті намальовані». Взяла листа.

УДК 801 - Дніпровський національний університет імені Олеся ...

синтаксис поезії на рівні речення і словосполучення. Визначено й ... слово, не маючи можливості розгортатися ушир, здатне нарощувати змістову глибину ... прикметник, к – ад'єктивний займенник, р – дієприкметник. У синтаксисі ...... апаратна частина комп'ютера, конвеєр, конвертор, контрольник, люк, ляда ...

СИНТАКСИС СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРНОЇ ... - eKMAIR

10 груд. 2015 ... Входить відповідальний за контроль квитків (Р. Бабовал). 6. .... Утворіть двоскладні речення, у яких наведені слова виступали б то в ролі підмета, то ...... й через деякий час одержали вкладені в один конверт листи.

Матеріял для читання - header

У К Р А Ї Н С Ь К А М О В А .... Назви предметів подавати в усній і писаній формі словами й реченнями (правильні назви речей в українській мові).

Похожие сообщения